Ksiązka o samochodach Hetfielda w przyszłym roku

0

Już w przyszłym roku, nakładem Insight Editions, ukaże się album “Reclaimed Rust: The Four-Wheeled Creations Of James Hetfield”. Dokładna premiera jest przewidziana na 5 maja 2020.

Drugim wielkim hobby Jamesa oprócz muzyki jest odbudowa i tuning starych samochodów. Muzyk Metalliki przez lata zebrał pokaźną kolekcję pojazdów, które teraz planuje przedstawić w książce. Będzie to pierwsza tak dokładna prezentacja jego zbiorów. Jak można przeczytać w opisie:

James Hetfield, frontman Metalliki, otwiera swój garaż dla wyjątkowej wycieczki po najważniejszych egzemplarzach jego niesamowitej kolekcji odrestaurowanych i zindywidualizowanych klasycznych samochodów.

Miliony znają Jamesa Hetfielda jako frontmana Metalliki, ale ten uznany artysta ma jeszcze jedną życiową pasję: odbudowę i tuningowanie klasycznych samochodów we wspaniałe dzieła sztuki motoryzacyjnej. Od samochodów takich jak Skyscraper, przez Aquariusa i Black Pearl, kolekcja Jamesa Hetfielda pięknie odrestaurowanych pojazdów naprawdę zapiera dech w piersiach. Po raz pierwszy Hetfield otwiera swój garaż i zaprasza czytelników, by zanurkowali pod maskę tych uznanych na świecie klasyków. Zawierająca dynamiczne, specjalnie zlecone na tę okazję fotografie samochodów i historie Hetfielda o ich powstawaniu, ksiązka jest unikalną możliwością, by dowiedzieć się więcej o pasji frontmana Metalliki do tworzenia klasycznych, robionych na zamówienie samochodów.

Unikalne samochody Jamesa Hetfielda będą na wystawie w Petersen Automotive Museum w Los Angeles od lutego 2020.

Oto parę zdjęć wnętrza książki:

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!