Metallica: Cover ‘Enter Sandman’ zagrany od tyłu

0

Rob Scallon, YouTuber znany już szerszej grupie ludzi, słynie między innymi z nietuzinkowego podejścia do muzyki.
Na jego kanale aż roi się od coverów znanych hitów granych na instrumentach niekoniecznie pasujących do danego stylu muzycznego. Człowiek ten nie boi się wyzwań i udowodnił już, że da się zagrać Slayera na banjo, czy też ukulele. Tym razem muzyk podjął się czegoś naprawdę oryginalnego i trudnego – na swoim najnowszym nagraniu prezentuje nam flagowy hit grupy Metallica zagrany od tyłu.
Rob jest multiinstrumentalistą, dlatego wszystkie partie, jak i wokale nagrał sam. Aby zapewnić nas o tym, że film nie jest sztuczką montażową, prezentuje szereg czynności potwierdzających szalony wyczyn, takie jak przekłuwany balon wracający do swojej pierwotnej postaci. Jego popis został uwieczniony na dwóch osobnych nagraniach.
Na pierwszym filmie widzimy końcowy efekt jego pracy przedstawiający cover zagrany od tyłu.


Na drugim nagraniu Rob postanowił podzielić się z nami jak cała zabawa wyglądała “od kuchni”. Autor pokazuje w jaki sposób przebiegało nagrywanie od początku do końca.
Musicie przyznać, że ogromne wrażenie robi tutaj solówka Kirka zagrana w tak niesamowity sposób.
Z całą pewnością można przyznać, że ten człowiek jest niewiarygodnie pomysłowy i utalentowany.
Sam Scallon wyznał:

To zdecydowanie najbardziej skomplikowana rzecz jaką robiłem do tej pory

Dodaje również, że maj będzie miesiącem Metalliki na jego kanale. Tak więc zacieramy ręce i czekamy z niecierpliwością na nowe popisy YouTubera.

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King