‘Battery’ Metalliki zagrany na banjo

0

Rob Scallon nie kazał nam długo czekać odkąd udostępnił cover ‘Enter Sandman’ zagrany od tyłu. Instrumentalista zapowiedział wtedy, że maj będzie miesiącem Metalliki na jego kanale i tak też się dzieje, a dowodem tego jest jego najnowsze dzieło, które możecie obejrzeć poniżej.
Tym razem muzyk poprosił do pomocy swoich przyjaciół i wspólnie zaprezentowali nam cover ‘Battery’. Ten filmik robi ogromne wrażenie, partie solowe grane przez Roba wymagają naprawdę nietuzinkowych umiejętności, tak dynamiczna gra na banjo to trudna sztuka. YouTuber co chwilę udostępnia na swoim kanale nowe filmy, a najwspanialsze w nim jest to, że w każdym z nich zaskakuje nas na nowo, z każdym kolejnym filmikiem stawia nas bliżej ściany by w końcu zderzyć nas z nią i postawić w stan osłupienia.
Wiemy już, że maj jest miesiącem Metalliki u Scallona, także kolejny film jest zapewne kwestią czasu. Nie wiem jak Wy, ale ja nie mogę się doczekać!

Udostępnij to

O autorze

Son Goku

Z zawodu kucharz, z zamiłowania muzyk, gitarzysta, kompozytor...Tą wspaniałą muzyką zaraziłem się od wujka, który całymi dniami puszczał mi Rammstain'a. Przez całe życie idę z przekonaniem, że wszystko jest możliwe! oraz, że "Za­bija­nie dla po­koju jest jak piep­rze­nie się dla cno­ty."..- S. King