Babymetal: “Artystą, którego szanujemy najbardziej jest Metallica”

0

Zdania na temat zespołu Babymetal są podzielone, lecz trzeba przyznać, że te dziewczyny robią niezłe show i zamieszanie w środowisku metalowym. Zespół po raz kolejny mówił o swoim uwielbieniu do muzyki Metalliki w krótkim wywiadzie.

Jeśli mogłybyście zaprosić jakiekolwiek gościa na scenę podczas koncertu, kto by to był?

Artystą, którego szanujemy najbardziej jest Metallica, więc oczywiście jeśli zdarzyłaby się okazja to chciałabym, abyśmy zagrały z Metallicą.

Który z zespołów najbardziej was inspiruje?

Moja odpowiedź będzie taka sama – Metallica, ponieważ są oni pierwszą metalową kapelą, którą zobaczyłyśmy na żywo dwa lata temu w Japonii. Oglądanie ich występu, reakcji fanów i aury która towarzyszyła im na scenie to było coś, co mogę określić jako naprawdę boskie. Byli również zespołem, który pomógł nam poznać metal i sprawił, że chciałyśmy poznawać go coraz lepiej. Więc tak, byłaby to Metallica.

Udostępnij to

O autorze

ogo

Jak mawiał Fryderyk Nietzsche "Życie bez muzyki byłoby pomyłką". W poznawaniu muzyki kieruję się zasadą - nie ograniczaj się. Szczególne miejsce w moim sercu jest zarezerwowane dla Metalliki i Anathemy, a definicją szczęścia są dla mnie ich koncerty.