Marilyn Manson wcieli się w rolę rasisty w serialu “Sons of Anarchy”

0

Marilyn Manson dołączył do obsady serialu “Sons of Anarchy” emitowanego przez stację FX (w Polsce serial nadają Fox Polska i TVP HD). Szokujący swoim wyglądem gwiazdor rocka wcieli się w postać białego rasisty Ron’a Tully w nadchodzącym 7. sezonie serialu. Nowy sezon wejdzie na anteny we wrześniu. W kwietniu twórca serialu Kurt Sutter zainteresowany był muzyką Mansona i poinformował, że chciałby wykorzystać ją siódmym sezonie “Sons of Anarchy”.

“Synowie Anarchii” to serial opowiadający o gangu motocyklistów z Kalifornii, który broni małego miasteczka Charming przed dealerami narkotyków i dużymi deweloperami. Serial swoją premierę miał w 2008 roku, w rolach głównych występują między innymi Charlie Hunnam, Katey Sagal i Ron Perlman. Manson (prawdziwe nazwisko Brian Warner) przyznaje, że chciał się dostać do tego serialu ze względu na swojego ojca Hugh.

W oświadczeniu dla prasy muzyk przyznaje:

“Sons of Anarchy” stanowi dużą część zarówno mojego życia jak i mojego ojca. Byłem więc bardzo zdeterminowany by dać mojemu ojcu powód do dumy i wziąć udział w czymś co prawdopodobnie zostanie zapamiętane jako najbardziej niezwykłe dzieło telewizji. Ostatecznie, w samym sercu serialu znajdują się relacje międzyludzkie. Teraz potrzebuję jedynie motocykla.

Nie będzie to pierwsze spotkanie Mansona z aktorstwem, w przeszłości występował w serialach takich jak “Californication”, “Eastbound & Down”, “Tim and Eric Awesome Show, Great Job!” i “Once Upon a Time”. W 2003 roku zagrał w filmie “Party Monster”, a w 1999 w “Jawbreaker”.

Marilyn Manson wcieli się w rolę rasisty w serialu "Sons of Anarchy"

Udostępnij to

O autorze

potworzbagien

Co tu dużo mówić, kocham muzykę. Od Mety przez Rudego po System i Mansona. Uwielbiam odnajdywać perełki wśród młodych zespołów takich jak Avatar czy Reignwolf, wielką miłością pałam również do naszych rodzimych Kabanosów. Zaraz będzie ciemno!