Machine Head udostępnia utwór “Beyond The Pale” z nadchodzącego albumu

2

26 stycznia ma ukazać się 9. album studyjny Machine Head, zatytułowany “Catharsis”. Następca “Bloodstone & Diamonds” z 2014 roku został nagrany z Zackiem Ohrenem, znanym ze współpracy z Fallujah i All Shall Perish w Sharkbite Studios w Oakland. Pre-order krążka można złożyć pod tym linkiem.

Zespół udostępnił właśnie jeden z utworów, który znajduje się na ich nadchodzącym albumie studyjnym. Kawałek zatytułowany “Beyond The Pale” możecie przesłuchać poniżej. W jednym z wywiadów frontman Machine Head, Robb Flynn, opowiadał o powstaniu utworu:

“Beyond The Pale” jest drugim kawałkiem, jaki został nagrany na nasz nowy krążek. To był po prostu mało skomplikowany, czterominutowy utwór, na który zareagowaliśmy: “Cholera, fajne!” Dopracowaliśmy go pod względem muzycznym naprawdę szybko. Pod względem tekstowym zajęło mi trochę czasu, by osiągnąć to, czego chciałem.

Machine Head ogłosiło już europejską, wiosenną trasę koncertową, mającą promować album “Catharsis”, jednak na chwilę obecną Polska nie znajduje się na liście państw, które odwiedzi zespół.

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.