Zobacz formę Queen przed koncertem w Polsce

1

Life Festival w Oświęcimiu, którego głównymi gwiazdami będą Elton John oraz Queen zbliża się wielkimi krokami. Koncerty tych dwóch wielkich wykonawców to oczywiście niejedyne wydarzenia w dniach 16-19 czerwca, które czekają na widzów. Z pełnym programem festiwalu możecie zapoznać się tutaj.

Tymczasem zespół Queen, w którym obowiązki wokalne sprawuje obecnie Adam Lambert opublikował na swoim kanale YouTube fragment koncertu z tegorocznego festiwalu Rock in Rio. “Don’t Stop Me Now” to utwór z albumu Jazz z 1978 r. nagranego oczywiście z Freddiem Mercury. Poniżej możecie sprawdzić, jak ze spuścizną genialnego Freddiego daje sobie radę Adam Lambert.

Przypomnijmy, że będzie to trzeci występ Queen w naszym kraju. Wcześniej grupa, także z Lambertem na wokalu, wystąpiła we Wrocławiu w 2012 r. oraz w Krakowie w 2015 r. Oprócz “Don’t Stop Me Now” z pewnością usłyszymy także inne ponadczasowe utwory m.in. “We Will Rock You”, “Crazy Little Thing Called Love”, “Radio Gaga” i oczywiście “Bohemian Rhapsody”.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!