Trasa Blaze Of Perdition, In Twilight’s Embrace i Dom Zły rusza za miesiąc!

0

Już 8 lutego ruszy trasa Feed the Fire, Fan the Flame. Zaprezentują się na niej Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace i Dom Zły.

Nowa płyta Blaze of Perdition zebrała świetne noty nie bez powodu. Krążek ‘Conscious Darkness’ (Agonia Records) wyniósł lubelski zespół na zdecydowanie wysoki poziom, po raz kolejny udowadniając, że polska scena Black Metal przeżywa obecnie swój najlepszy od lat okres.

‘Vanitas’ poznańskiego In Twilight’s Embrace to z kolei jedna z najszerzej komentowanych polskich płyt metalowych minionego roku. Oparty na sprawdzonych i przede wszystkim najlepszych wzorcach album rozwija melodyjne, death metalowe oblicze kwintetu i kłania się surowym black metalowym klasykom.

Dom Zły z Puław wydał swój mini-album w Unquiet Records i przedstawił odważne spojrzenie na sludge metal, dark harcore czy crust. Ta mieszanka została stworzona przez muzyków odległych stylistycznie The Feral Trees czy Kaldera co może delikatnie dziwić lub wręcz przeciwnie.

Feed The Fire, Fan The Flame 2018
Blaze of Perdition, In Twilight’s Embrace, Dom Zły

8.02. Lublin, Graffiti
9.02. Warszawa, VooDoo 
11.02. Olsztyn, Andergrant 
12.02. Gdańsk, Protokultura 
13.02. Szczecin, K4 
14.02. Łódź, Magnetofon 
15.02. Wrocław, Liverpool 
17.02. Bielsko-Biała, Rudeboy 

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.