Metalmania 2017 zapowiada kolejne atrakcje dla fanów metalu

0

Metal Mind Productions informuje, że po dziewięcioletniej przerwie powraca jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo – Wschodniej, METALMANIA! Najnowsza, XXIII edycja tego kultowego festiwalu odbędzie się 22 kwietnia w katowickim Spodku, gdzie na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka zagranicznej i polskiej sceny metalowej! Festiwal wzbogacony zostanie także o wiele pozamuzycznych atrakcji!

Na Metalmanii swoje stoisko będzie miało również największe i najstarsze w Polsce wydawnictwo zajmujące się publikacją biografii gwiazd muzyki rockowej – In Rock. Nakładem tego wydawnictwa z końcem kwietnia ukaże się historia Type O Negative i pozostałych projektów Petera Steela, “Zgniła zieleń”. Prapremiera książki odbędzie się na Metalmanii, a autor tej historii, Maciej Krzywiński podpisywać będzie jej egzemplarze na stanowisku In Rock. Wydawnictwo w swoim katalogu posiada pond 60 tytułów związanych z szeroko pojętym rockiem, (m.in. Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbatch, AC/DC, Metallica, Iron Maiden, Slayer, Sepultura), a na festiwalu zapewni uczestnikom atrakcyjne ceny, o 30 – 40 % niższe od cen detalicznych.

ToN_1_WIZ3

Swoje stanowisko na Metamanii będzie miał również SZATANIEC.pl (producent i marka odzieżowa stworzona w ramach działalności Archart DESIGN). Firma zajmuje się produkcją oraz dystrybucją CD/DVD, merchu oraz akcesoriów rockowych.
Na festiwalu specjalna gratka czeka także na wielbicieli wikingów i wczesnego średniowiecza, na stoisku sklepu Viking Emporium zakupić będzie można: wyroby z rogu, kubki, kufle, rogi do picia, biżuterię historyczną, ubiory, wyroby skórzane, elementy stroju Wikingów dla rekonstrukcji historycznej, koszulki, gadżety oraz pamiątki w klimatach wikińskich, (www.VikingEmporium.com).

Zapraszamy również na specjalną wystawę zdjęć koncertowych – w trakcie Metalmanii na terenie Spodka oglądać będzie można zdjęcia, które w lutym wystawione były jako „Shoot’em All! IV Warszawska Wystawa Fotografii Koncertowej”. Zdjęcia zabiorą oglądających w podróż do świata muzyki wyjątkowej, bo…polskiej. Na zdjęciach, które przygotowało 18 warszawskich fotografów zobaczyć będzie można m.in. takich artystów jak Behemoth, Riverside, Tides From Nebula, Furia, Batushka, Maria Peszek, Blindead, Obscure Sphinx, Xxannaxx, Houk, Hey, Closterkeller i wiele, wiele innych. (Organizatorzy: Kara Rokita i Wojtek Dobrogojski, strona wystawy: www.wwfk.pl)

KaraRokita_IMG_8886

Na Metalmanię przygotowane zostały także specjalne festiwalowe bluzy i koszulki, które już od przyszłego tygodnia będą również do nabycia w sklepie shop.metalmind.com.pl a także na stanowisku MMP w dniu festiwalu w Spodku! (Bluzy w cenie 100 zł, koszulki w cenie 40 zł/ koszulki w wersji damskiej i męskiej).

koszulka metalmania nowa[1]

GŁÓWNA SCENA: Animations, Tygers of Pan Tang, Sinister, Arcturus, Furia, Vader, Entombed A.D., Sodom, Coroner, Moonspell, Samael
DRUGA SCENA: Mentor, Stillborn, Thermit, In Twilight’s Embrace, Mord’A’Stigmata, Infernal War, Thaw, Obscure Sphinx, Impaled Nazarene, CETI, Entropia

GOŚCIE SPECJALNI: Roman Kostrzewski, Aga Krysiuk, Zbigniew M. Bielak
PROWADZENIE: Łukasz Orbitowski
OTWARCIE BRAM: 10.00
Start:
Główna Scena: 11.30
Druga Scena: 11.00
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY:
FAN – 666 PLN (tylko na shop.metalmind.com.pl)
Loża – 355 PLN
Sektory czerwone H, J – 260 PLN
Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 195 PLN
Sektory niebieskie od XI rzędu – 160 PLN
Płyta – 170 PLN
BILETY DOSTĘPNE NA STRONACH:
WWW.SHOP.METALMIND.COM.PL (KOLEKCJONERSKIE I FAN), WWW.TICKETPRO.PL, WWW.EVENTIM.PL, WWW.EBILET.PL, WWW.BILETIN.PL, WWW.TICKETPORTAL.PL
WIĘCEJ INFORMACJI:
WWW.METALMIND.COM.PL/METALMANIA
WWW.FACEBOOK.COM/METALMANIAFESTIVAL/

Metalmania2017_plakatB1

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.