Śliwka Fest 2014: Decapitated oraz Hunter gwiazdami festiwalu

0

W dniach 15-16 sierpnia w Chmielnikach koło Bydgoszczy odbędzie się czwarta odsłona Śliwka Fest, której jesteśmy patronem medialnym. Po niezwykle udanej zeszłorocznej edycji, podczas której wystąpiło Acid Drinkers, organizatorzy postanowili podnieść poprzeczkę jeszcze wyżej.

Pierwszego dnia wystąpi Decapitated, które aktualnie pracuje nad nowym albumem zatytułowanym “Blood Mantra”, którego premiera zaplanowana jest na wrzesień tego roku. Występ polskich metalowców ma zostać poprzedzony koncertami laureatów poprzednich edycji. Drugiego dnia odbędzie się natomiast przegląd młodych zespołów, które pod okiem jury mają rywalizować o cenne nagrody. Zwieńczeniem wydarzenia będzie występ Huntera, którego dyskografię zamyka “Imperium” wydane w ubiegłym roku.

Warto również dodać, że wstęp na festiwal jest darmowy, a na uczestników czeka bezpłatne pole namiotowe, od piątku do niedzieli. Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia.

Śliwka Fest 2014: Decapitated oraz Hunter gwiazdami festiwalu

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.