Jarocin Festiwal 2014: lokalizacja, cena, line-up

0

W dniach 18-20 lipca odbędzie się kolejna edycja legendarnego festiwalu w Jarocinie. W tym roku na dwóch scenach pojawi się ponad 40 artystów, w tym takie zespoły jak Anathema, Frontside, Luxtorpeda czy Kult.

W tegorocznym programie wydarzenia znalazło się wiele ciekawostek. Grabaż (Pidżama Porno, Strachy na Lachy) będzie świętował 30-lecie swojej działalności artystycznej, Dezerter zagra w całości “Underground Out of Poland”, zaś Coma przypomni “Pierwsze Wyjście z Mroku”, które ukazało się 10 lat temu. Tradycyjnie organizatorzy dadzą szansę zaprezentować się na scenie młodym kapelom, które zostały laureatami konkursu “Hortex Rytmy Młodych”. Pełen line-up prezentuje się następująco:

rozpiska_jarocin

Bilety jednodniowe kosztują 100zł, zaś karnety 150zł. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem eBilet, Eventim, Go-Ahead, Ticketpro, a także w sklepach sieci Empik, Media Markt, Saturn oraz w kasach na terenie festiwalu.

jarocin_festival_2014

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.