Pożegnalna trasa koncertowa zespołu COMA

0

Łódzki zespół COMA ogłosił zawieszenie działalności i wyrusza w pożegnalną trasę koncertową zatytułowaną „GAME OVER”.  Formacja zagra 14 koncertów w całym kraju, z czego na obecną chwilę aż 13 z nich zostało wyprzedanych. 

Decyzja grupy była dla fanów nie lada zdziwieniem. W oficjalnym oświadczeniu zespół napisał:

„Drodzy! Po dwudziestu jeden latach wspólnego grania podjęliśmy decyzję o zawieszeniu działalności. Wszystkim, którzy byli z nami, dziękujemy za wspólny, doskonały czas. Zapraszamy na ostatnie koncerty zespołu – tej jesieni zagramy trasę “GAME OVER”. Na do widzenia zostawiamy wam singiel pt.: “Pożegnanie z Bajką” z gościnnym udziałem naszego znakomitego kolegi Ralpha Kaminskiego. Utwór pochodzi z albumu “Sen o Siedmiu Szklankach”.”

Łódzka grupa powstała w 1998 roku i będąc nieustannie w świetnej formie do dziś gromadzi na koncertach tysiące wiernych fanów. Na swoim koncie mają siedem długogrających krążków. Ostatni z nich, zatytułowany “Sen o siedmiu szklankach”, ukazał się 15 marca 2019 roku.

Najbliższy koncert odbędzie się 21 listopada w toruńskim Centrum Kulturalno – Kongresowym Jordanki. 

 

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Totalny muzyczny freak. Muzyka wypełnia każdy element mojego życia, nie ma mnie bez niej, nią żyję. Gitarzystka,wokalistka, autorka tekstów, manager kilku poznańskich zespołów. W brzmieniach szukam czegoś, co mnie zahipnotyzuje i powali na kolana. Soczystość gitar i warstwa tekstowa są dla mnie najważniejszym elementem w szeroko rozumianym rock’n’rollowym graniu. Jednak największą miłością darzę wszystko co progresywne, nieprzewidywalne i emocjonalne.