Pearl Jam wystąpi w Polsce

0

Po wielu plotkach wreszcie pojawiło się oficjalne ogłoszenie. Pearl Jam zagra w naszym kraju 3 lipca 2018 roku. Będzie to pierwszy indywidualny koncert w Polsce od 11 lat, od występu na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Później zespół odwiedzał Polskę dwa razy w ramach Open’er Festival, w 2011 i 2014 roku.

Informacje na temat biletów w naszym kalendarzu koncertowym tutaj.

SEATTLE – Pearl Jam zagra 14 koncertów w ramach europejskiej trasy koncertowej w czerwcu i lipcu 2018 roku. Trasa rozpocznie się 12 czerwca w Amsterdamie, a zakończy 14 lipca w Lizbonie. Podczas trasy zespół zawita po raz pierwszy od 1996 roku do Rzymu i zagra swoje pierwsze koncerty w Padwie (Włochy) i w Krakowie (Polska).

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!