Marillion Weekend 2019

0

Lavender, Fugazi, czy Kayleigh to utwory, które zapewne pojawią się na Marillion Weekend 2019, który zbliża się wielkimi krokami.

Pierwszy w naszym kraju Marillion Weekend odbył się w 2017 roku. Po jego wielkim sukcesie zarówno artystycznym, jak i komercyjnym, zespół ponownie zdecydował się na zorganizowanie tego wyjątkowego święta fanów ich twórczości.

Impreza odbędzie się 12, 13 i 14 kwietnia 2019 roku, w Klubie Wytwórnia w Łodzi, gdzie zespół zagra trzy zestawy utworów, każdego dnia inny.

14.04 będzie można usłyszeć miedzy innymi wykonany w całości album “Happiness Is The Road”. Wcześniejsze dni to wieczory niespodzianek.

Poza Marillion na scenie zaprezentują się również polskie zespoły supportujące wybrane przez muzyków Marillion.

Ten magiczny weekend w objęciach muzyki Marillion będzie na pewno niesamowitą dawką muzycznych wrażeń! Bilety dostępne na stronie organizatora wydarzenia – Rock-Serwis

Udostępnij to

O autorze

Totalny muzyczny freak. Muzyka wypełnia każdy element mojego życia, nie ma mnie bez niej, nią żyję. Gitarzystka,wokalistka, autorka tekstów, manager kilku poznańskich zespołów. W brzmieniach szukam czegoś, co mnie zahipnotyzuje i powali na kolana. Soczystość gitar i warstwa tekstowa są dla mnie najważniejszym elementem w szeroko rozumianym rock’n’rollowym graniu. Jednak największą miłością darzę wszystko co progresywne, nieprzewidywalne i emocjonalne.