Infected Rain w Toruniu! +KONKURS [Zakończony]

0

Piranha Tourbooking zaprasza na koncert metalowej petardy prosto z Mołdawii! Infected Rain wystąpi 29 maja w toruńskim NRD Klub w ramach trasy promującej ich nowy album “86”. Będzie to pierwszy występ tej formacji w naszym mieście.

Infected Rain

29 maja – NRD (Toruń)

 

INFECTED RAIN (metal / core / alternative | Mołdawia)

Agresywny damski growl przeplatany czystymi partiami, do tego surowe, metalowe riffy, świetny basowy groove i odrobina sampli. Tak opisać można styl mołdawskiej ekipy Infected Rain, dowodzonej przez charyzmatyczną Lenę. Zespół powstał w 2008 roku w Mołdawii, 3 lata później ukazał się ich debiutancki album “Asylum”. Absolutna petarda na żywo, o czym będziemy mieli okazję przekonać się pod koniec maja w Toruniu, gdzie zespół będzie promował niedawno wydany, świetny album pt. “86”. 

FLESHCOLD (progressive metal / metalcore | Okalewo)

Utworzony w 2014 roku FLESHCOLD to zespół łączący w swojej muzyce progresywno-metalowe inspiracje z nowoczesnym brzmieniem. Na początku roku gościliśmy ich jako support przed Materią i zdecydowanie udowodnili, że umieją grać, czego dowodem było ciepłe przyjęcie przez publiczność. Jeśli lubicie mięsiste riffy podszyte odrobiną melodii, sprawną sekcją rytmiczną i agresywnym wokalem przeplatanym czystym śpiewem, to zdecydowanie nie możecie ominąć ich występu!

KONKURS:

Mamy dla Was podwójną wejściówkę do zgarnięcia! Zasady?:

  1. Polub konkursowy post
  2. Udostępnij go

Konkurs trwa do 23.05.17 r do godziny 23:59!

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Pozornie cicha i spokojna, jednak potrafiąca bronić swojego. Mój brak zaszufladkowania pozwala na odkrywanie wielu talentów wśród rozwijającej się polskiej sceny muzycznej.