Dio Returns: Rozpiska czasowa koncertu + pierwsze wideo z trasy

0

Już w sobotę w Polsce wystąpi kontrowersyjny projekt Dio Returns. Byłych muzyków zespołu Ronniego Jamesa Dio na scenie będą wspierać nie tylko wokaliści Tim “Ripper” Owens i Oni Logan, ale i sam hologram Dio. O inicjatywie, która powstała w porozumieniu z żoną Ronniego, Wendy, opowiadał nam sam Craig Goldy. Gitarzysta, który nagrał z Dio m.in. płyty “Dream Evil” i “Magica” także bierze udział w projekcie.

Znana jest już rozpiska godzinowa koncertu w warszawskiej Progresji. Szczegóły na temat biletów w naszym kalendarzu koncertowym tutaj.

Trasa Dio Returns rozpoczęła się wczoraj w Niemczech. Poniżej zobaczycie najnowszy film, jak prezentuje się w akcji hologram Ronniego Jamesa Dio.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!