Bongzilla i BelzebonG już za tydzień zagrają w Warszawie

0

Już za tydzień w warszawskim klubie Pogłos zagra Bongzilla! Kultowa amerykańska formacja powinna być znana każdemu wielbicielowi stoner i doom metalu, ich wydawnictwa miały bowiem ogromny wpływ na całą scenę stoner metalową. Będzie to jedyny koncert zespołu, a zarazem pierwszy w Polsce, co znacząco podnosi rangę wydarzenia!

To jednak nie wszystkie atrakcje, które organizatorzy przygotowali dla osób, które stawią się 17 maja, deski stołecznego klubu zasilą także dwie polskie kapele – BelzebonG oraz Black Smoke. Szykuje się więc nie lada wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki powolnej, odrażającej, a nierzadko doprawionej dymem!

  • Bongzilla (USA, Relapse Records) – sladżowe, narkotyczne monstrum, które stąpa po tym padole od 1995 roku. Legenda sceny – kto nie zna, ten nosi skarpety do sandałów.

    BelzebonG (PL) – przedstawiać nie trzeba, stoner/doom z diabłem i bongiem. Czołówka polskiej sceny – kto nie zna, ten śpi z rodzicami.

    Black Smoke (PL) – wrocławska załoga sludge/doom. Kto nie zna, ten pozna.

Wyjątkowy plakat wydarzenia zaprojektował znany w stonerowych kręgach Maciej Kamuda! Jego wzory będą także zdobiły bilety, które już teraz za jedynie 50 zł (przedsprzedaż) możecie nabyć za pośrednictwem 8merch lub GoOut! Za organizację koncerty z kolei odpowiada niezawodna agencja I did it: one man booking agency, która z góry zapowiada, iż będzie tłoczno, gorąco i zielono.

Odliczanie do “Smoke Over Warsaw”!

Smoke Over Warsaw

Bongzilla + Belzebong + Black Smoke
17.05.2017, Warszawa (Pogłos)
Wejściówki: 50 / 60 zł 
Organizator: I did it: one man booking agency
Więcej informacji


Frontman kapeli, Mulleboy, i jego trening przed koncertem w Polsce / fot. Derri Derribos

Udostępnij to

O autorze

jamic

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.