Bongzilla już za miesiąc wystąpi w Warszawie

0

Mieszkańców Warszawy czeka prawdziwe święto, bowiem już 17 maja w klubie Pogłos odbędzie się jedyny w Polsce występ Bongzilli – kapeli, która nie powinna być obca żadnemu znawcy stoner, sludge, czy też doom metalu!

To jednak nie koniec atrakcji – amerykańskim zwolennikom zakazanych substancji będą towarzyszyły dwie rodzime kapele – Belzebong oraz Black Smoke. Szykuje się więc nie lada wydarzenie dla wszystkich miłośników muzyki powolnej, odrażającej, a nierzadko doprawionej dymem!

  • Bongzilla (USA, Relapse Records) – sladżowe, narkotyczne monstrum, które stąpa po tym padole od 1995 roku. Legenda sceny – kto nie zna, ten nosi skarpety do sandałów.

    BelzebonG (PL) – przedstawiać nie trzeba, stoner/doom z diabłem i bongiem. Czołówka polskiej sceny – kto nie zna, ten śpi z rodzicami.

    Black Smoke (PL) – wrocławska załoga sludge/doom. Kto nie zna, ten pozna.

Wyjątkowy plakat wydarzenia zaprojektował znany w stonerowych kręgach Maciej Kamuda! Jego wzory będą także zdobiły bilety, które już teraz za jedynie 50 zł (przedsprzedaż) możecie nabyć za pośrednictwem 8merch lub GoOut!  

Za organizację wydarzenia odpowiada niezawodna agencja koncertowa I did it: one man booking agency, która potwierdza przypuszczenia, iż na tym koncercie kolor zielony obowiązuje jako przewodni i obowiązkowy.

Smoke Over Warsaw

Bongzilla + Belzebong + Black Smoke
17.05.2016, Warszawa (Pogłos)
Wejściówki: 50 / 60 zł
Więcej informacji

Bongzilla_Belzebong

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.