Kirk Hammett, Robert Trujillo, Whitfield Crane i Joey Castillo zagrają razem

0

Dwóch członków Metalliki, Kirk Hammett i Robert Trujillo, i ich przyjaciele, Whitfield Crane (Ugly Kid Joe) oraz Joey Castillo (ex-Queens Of The Stone Age, Zakk Sabbath) zagrają razem 26 lipca w Cosmopolitan Music Hall w Richmond Hill, w Kanadzie.

Zespół nazwany został The Wedding Band i zagra klasyczne utwory takich zespołów jak AC/DC, Black Sabbath, Billy’ego Idola i wielu innych.

Sprzedaż biletów startuje dzisiaj. Bilety VIP (ograniczone do 100 sztuk) kosztują 300 USD i obejmują meet-and-greet z Hammettem przed koncertem, podpisywanie plakatu z horroru sci-fi „It’s Alive” z kolekcji gitarzysty zaprojektowanego przez Briana Ewinga, limitowaną edycję figurki muzyka Mash Up Funko Pop! i dwie specjalne kostki gitarowe w pamiątkowej torbie. Bilety do ogólnej sprzedaży (ograniczone do 100 sztuk) są wyceniane na 200 USD.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/