King Diamond prezentuje oficjalny trailer koncertowego wydawnictwa „Songs For The Dead Live”

0

King Diamond to niekwestionowany król metalowego horroru. Wokalista o niesamowitym głosie snujący na swoich płytach równie niesamowite historie. Jego fani z pewnością od wielu lat oczekują nowych dźwięków. Wygląda jednak na to, że na horyzoncie nie widać studyjnego albumu. Zatem na razie nie pozostaje nic innego jak cieszyć się zapowiadanym koncertowym wydawnictwem.

Metal Blade Records opublikowała zwiastun mającego ukazać się w nadchodzących miesiącach DVD/Blue-ray „Songs For The Dead Live”. Na zawartość złożą się pełne koncerty nakręcone 17 czerwca 2016 r. na Graspop Metal Meeting w Dessel w Belgii i 25 listopada 2015 r. w The Fillmore w Filadelfii w Pensylwanii. Potężny występ w Fildalefii został nakręcony wieloma kamerami, który wyreżyserowała Denise Korycki – pracowała ona również z Cannibal Corpse i Killswitch Engage.

Podczas trasy „Abigail In Concert 2015” można było zobaczyć Kinga Diamonda wykonującego w całości klasyczny album z 1987 roku „Abigail”.

A oto trailer „Songs For The Dead Live”

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/