Kerry King (Slayer): “Jeśli miałbym wybierać, to jest to ostatni skład Slayera jaki zobaczycie”

0

W wywiadzie dla Detroit Free Press gitarzysta Slayera odniósł się do obecnego składu zespołu, który tworzą on sam, basista-wokalista Tom Araya, perkusista Paul Bostaph oraz gitarzysta Gary Holt, który gra również w Exodusie:

Nie mam pragnienia, żeby cokolwiek zmieniać. Jeśli miałbym wybierać, to to jest definitywnie ostatni skład Slayera jaki zobaczycie.

King powiedział też ostatnio, że chciałby aby Gary Holt został stałym członkiem jego zespołu:

Nagrywamy właśnie “Repentless” i ciągle musimy się ustosunkować do pozycji Paula. To nie znaczy, że to dla nas nie jest ważne, mamy po prostu mnóstwo innych spraw na głowie. Wiem, że umowa Paula jest gotowa – nie wiem czy jest sfinalizowana, ale papierkowa robota jest w toku. To będzie priorytet, bo Paul grał przedtem w zespole 10 lat. Następną sprawą będzie złożenie dobrej oferty Gary’emu Holtowi, aby został na stałe. Jeśli nie będzie zainteresowany, to ok. Nie chcę go prosić aby opuścił Exodus, to nie o to chodzi.

Kerry-King

Udostępnij to

O autorze

Jędrek Chałabis

Miłośnik muzyki, motoryzacji i dobrego kina. Domorosły gitarzysta. Wielbiciel whisky oraz piwa rzemieślniczego. Uzależniony od dobrego rocka i angielskiego humoru.