KAT & Roman Kostrzewski już w tym tygodniu wystąpią w Poznaniu i Szczecinie

0

Pierwszego marca światło dzienne ujrzy długo wyczekiwany nowy album KAT & Roman Kostrzewski zatytułowany ‘Popiór’. Z tej okazji odbędzie się trasa koncertowa promująca nowe wydawnictwo. Zapraszamy na najbliższe koncerty!

8.03 20:00 U Bazyla / Poznań
Bilety:
45zł http://pwevents.pl/bilety/kat–r.kostrzewski-popior-klub-u-bazyla-poznan/659/166 oraz w Longplay (Polna 22, Poznań)
50zł (Biletomat, Eventim, Ebilet, Ticketmaster, BiletyFM)
55zł (w dniu koncertu)

9.03 20:00 Peron5 / Szczecin
support: LaNinia
Bilety:
45zł pwevents.pl/bilety/kat–r.kostrzewski-popior–peron-5-szczecin/660/166
50zł (Biletomat, Eventim, Ebilet, Ticketmaster, BiletyFM)
55zł (w dniu koncertu)

KAT i Roman Kostrzewski  to historia black, thrash metalu. Kultowy zespół tworzący  Wielką Trójcę Polskiego Metalu łącznie z TSA i Turbo.
 Po okresie konfliktów  w macierzystej formacji KAT z jej gitarzystą, Roman Kostrzewski i Irek Loth postanowili powołać do życia nowy byt na bazie niezbywalnych praw autorskich. Nie pozwalając odejść  w zapomnienie ich dotychczasowej pracy twórczej, swoimi kompozycjami, współkompozycjami i tekstami Romana Kostrzewskiego.
 Muzycy mając za sobą  wieloletnie doświadczenie sceniczne na największych  polskich festiwalach: Rock Arena, Jarocin, Metalmania, goszczenie na tych samych deskach scenicznych z Metallicą, Iron Maiden, Motorhead, Hanoi Rocks itd. określili go mianem  KAT & Roman Kostrzewski.
Charyzma Romana Kostrzewskiego I Irka Lotha jako  muzyków i instrumentalistów, Romana Kostrzewskiego jako autora tekstów w połączeniu z doskonałymi muzykami/gitarzystami  pozwoliła na kontynuację artystycznej drogi pod nowym szyldem i  z okazałą akceptacją Fanów, co owocuje wieloma koncertami w kraju i zagranicą.


Udostępnij to

O autorze

Avatar

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."