Joe Perry uważa, że Aerosmith może wydać nowy materiał

0

Joe Perry potwierdził, że on i Steven Tyler rozmawiali o tworzeniu nowej muzyki z Aerosmith zanim wznowią trasę w 2019 roku.

Nie wiem, czy mamy czas, aby nagrać całą płytę, ale Steven i ja rozmawialiśmy o zebraniu się i zgraniu kilku kawałków, zanim znów zaczniemy koncertować.

Zapytany, czy uważa, że ​​Aerosmith może zrobić kolejny świetny album, jeśli włoży w to wysiłek, Perry powiedział:

Cóż, Steven jest w studiu, robi jakieś rzeczy, ja jestem cały czas w studiu…tak naprawdę chodzi o tempo i harmonogram. Oczywiście trochę spowolniliśmy w porównaniu do tego, jak było, kiedy byliśmy w trasie, ale wszystko jest możliwe. Jeszcze nie wiem. Kiedy wejdę do studia i skoncentruję się na tym, przynajmniej dla siebie…Tak naprawdę nie rozmawiałem z resztą chłopaków o tym, czy mają jakieś perełki, ale myślę, że wszyscy chcielibyśmy mieć trochę nowego materiału. Mamy tak wiele utworów, których nie graliśmy od tak dawna, mamy inne utwory, których nigdy wcześniej nie graliśmy, więc jest wiele rzeczy, które należy wziąć pod uwagę. Gdy mówisz o nowej płycie, czasami zastanawiam się, o co chodzi? Mamy wszystkie utwory, które już napisaliśmy, były na tych albumach, które chcielibyśmy zagrać, których nikt nigdy wcześniej nie słyszał, a ja z pewnością uwielbiam nagrywać.

Perry ujawnił również, że jego kolega z zespołu, basista Tom Hamilton “w zeszłym tygodniu złamał kostkę”. Na szczęście kontuzja nie powinna wpłynąć na następny zaplanowany na żywo występ grupy, który ma się odbyć pod koniec 2018 roku w Nowym Orleanie. Jak twierdzi Joe, w 2019 roku “zdecydowanie” będzie jakaś aktywność na żywo. “Zbliża się 50. rocznica powstania zespołu i musimy zrobić coś specjalnego – przynajmniej ciasto lub coś takiego.

Najnowszy album Aerosmith, “Music From Another Dimension!” z 2012 roku, został wydany po tym jak wytwórnia Columbia Records przeszła zmianę w kierownictwie i stała się komercyjnym rozczarowaniem. Niejasna reakcja na płytę sprawiła, że ​​dwóch członków zespołu – Perry i perkusista Joey Kramer – zaczęli zastanawiać się, czy jest sens w tworzeniu kolejnych albumów Aerosmith.

Udostępnij to

O autorze

Kiedy życie daje Ci lemoniadę, zrób z niej cytryny. Życie bardzo się zdziwi.