Gorgonzolla zaprasza na 6. koncertowe urodziny i pożegnanie z debiutem

0

Zespół Gorgonzolla już 6. raz będzie świętować koncertowe urodziny. Tym razem impreza odbywać się będzie 6 kwietnia w warszawskim klubie Potok.

W 2013 roku zespół Gorgonzolla rozpoczął swoją koncertową drogę, która trwa do dzisiaj. W tym krótkim czasie, grupie udało się zagrać koncerty w całej Polsce, jednocześnie towarzysząc na scenie takim zespołom jak: Kabanos, Luxtorpeda, KSU i Closterkeller oraz występując na 22. Przystanku Woodstock.

6 lat, zaowocowało wydaną w 2016 roku płytą ‘Eksploatowani’, która została doceniona przez media i słuchaczy. Jednak nadszedł czas na symboliczne pożegnanie z debiutem i wejście w nowy etap, którym będzie drugi album pod tytuł ‘Konsumpcja’. Premiera drugiego krążka zaplanowana jest na jesień 2019, także w kwietniu będzie idealna okazja by  zagrać ostatni raz niektóre utwory z ‘Eksploatowanych’ oraz przedpremierowo zaprezentowac coś z ‘Konsumpcji’.

6 kwietnia, na scenie w Potoku towarzyszyć Gorgonzolli będą zespoły: ERELES oraz Amarena. Jak podkreśla zespół:

Ostatni raz zagramy pewne numery, a niektóre na długo znikną z naszej setlisty. Oczywiście usłyszycie coś nowego, co wyląduje na albumie ‘Konsumpcja’, jednak skupiamy się na pierwszej płycie.

MIEJSCE: POTOK: DRUGI DOM LUDZI ROCKA – POTOCKA 14 – WARSZAWA

DATA: 6 KWIETNIA

START: 19:00

WJAZD: 15 ZŁ – PŁATNE NA BRAMCE

https://www.facebook.com/events/516154325532639/

Udostępnij to

O autorze

Avatar

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."