Geezer Butler zdradził, że Deadland Ritual będzie grał utwory Black Sabbath, Velvet Revolver i Billy’ego Idola

0

Deadland Ritual to supergrupa, w której udzielają się tacy muzycy jak Geezer Butler (Black Sabbath), Matt Sorum (Guns N’ Roses, Velvet Revolver), Steve Stevens (Billy Idol, Vince Neil) i Franky Perez (Apocalyptica). Zespół będzie wykonywał na koncertach własne utwory oraz kompozycje Black Sabbath, Velvet Revolver i Billy’ego Idola.

Potwierdził to Geezer Butler w wywiadzie dla Billboard. Basista zapytany o to, jak będzie przedstawiała się koncertowa setlista, odpowiada tak:

Myślimy o graniu siedmiu własnych utworów, które zrobiliśmy do tej pory, chyba że napiszemy więcej do maja. Prawdopodobnie trzy lub cztery kawałki Black Sabbath. ‘N.I.B.’, ponieważ jestem z nim związany ze względu na basowe intro i inne rzeczy. Również ‘Symptom Of The Universe’. Steve to kocha. Natomiast Franky lubi ‘Heaven And Hell’. Możemy zagrać jeszcze jeden lub dwa inne; zobaczymy, które sprawdzą się najlepiej podczas prób. Dwa Velvet Revolver. Na pewno ‘Slither. Nie jestem pewien co do drugiego i myślę, że weźmiemy na warsztat ‘Rebel Yell’ Billy’ego Idola! Muszę się ich nauczyć do maja.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/