Frontal Cortex wydaje płytę i prezentuje najnowszy singiel “Disappointed”

0

Jeśli jesteście w gronie osób, które znają na pamięć każdy dźwięk w dyskografii Toola i wyczekujecie nowego krążka kapeli dniami i nocami, Frontal Cortex powinno Wam się spodobać. Emocjonalne, progresywne granie okraszone niemal idealną imitacją wokalu Keenana to to, co oferuje nam singiel olsztyńskiej grupy – “Disappointed”. Płytowy debiut kapeli w postaci krążka “Passage” zapowiedziany jest na koniec października tego roku. Czy pozostaną tylko polską kopią Toola, a może mają w swoim materiale do zaoferowania o wiele więcej? Czekamy z niecierpliwością. Bo inspiracje to nic złego, a tutaj padło na najlepszych.

Frontal Cortex to polski zespół muzyczny, założony w 2015 roku w Olsztynie. Ich muzyka to bardzo emocjonalny rock progresywny. Swoje teksty opierają na filozofii humanistycznej oraz osobistych doświadczeniach. Od początku działalności w skład grupy wchodzą wokalista i basista Grzegorz Gołaszewski, perkusista Bartosz Kukuć oraz gitarzyści Rafał Piegat i Łukasz Gołaszewski. Premiera pierwszej płyty zespołu, zatytułowanej “Passage” zapowiedziana jest na koniec października 2018. Pierwszy singiel promujący tenże album, ukazał się 5 października 2018 i nosi tytuł “Disappointed”.

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.