David Hasselhoff nagrywa płytę z metalowymi utworami

0

Aktor znany m.in. z seriali „Słoneczny patrol” i „Nieustraszony”, jak i ze swojej muzycznej kariery w trakcie rozmowy z niemiecką Deutsche Presse-Agentur ujawnił, że nagrywa kilka metalowych utworów, które mają pojawić się na jego następnym albumie.

To posunięcie ze strony 66-letniego aktora i muzyka może wydawać się zaskakujące i nieoczekiwane, ponieważ chyba żaden metalowy fan czy muzyk by się tego nie spodziewał.

David Hasselhoff tak wyjaśnia swoją decyzję:

Dlaczego nie? Nie mam jeszcze tytułu dla tego albumu, ale to powinno być coś w stylu: Wszystko jest dozwolone. Robię to, co mi się podoba, ponieważ mogę. I chcę.

Jednak jak się okazuje, Hasselhoff ma powody, żeby spróbować swoich sił w ciężkiej muzyce. W 2014 roku pojawił się na austriackim metalowym i hard rockowym festiwalu Nova Rock, na którym wystąpił po Iron Maiden. W tym samym czasie powiedział w Kurier.at:

Lubię Iron Maiden i Metallikę. To jest rodzaj muzyki, której lubię słuchać.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/