Cochise: Posłuchaj kawałka ‘Dead Man Wanted’

0
“The sun also rises for unicorns”, czwarta studyjna płyta białostockiego zespołu Cochise, ukaże się 2 października nakładem Metal Mind Productions. Kolejnym singlem promującym nowy materiał na antenach stacji radiowych jest utwór ‘Dead Man Wanted’.
Zespół planuje promocję nowego materiału podczas trasy koncertowej. Znamy już terminy pierwszych potwierdzonych koncertów:
03.10 Kielce – WooR
04.10 Rzeszów – Vinyl
18.10 Łódź – Scenografia
6.11 Częstochowa – Galeria Teatr From Poland
7.11 Katowice – Katofonia
11.12 Krotoszyn
12.12 Gomunice – Bogart
Trasa zostanie wkrótce uzupełniona o kolejne daty.
Przypomnijmy, “The Sun Also Rises For Unicorns” to następca znakomicie przyjętej płyty „118″. Nowy materiał zarejestrowano późną wiosną w studiu “Rolling Tapes”, a wokale dograno w białostockim studiu “Nagrywatornia”. Jak o płycie mówi Paweł, wokalista zespołu:
…jest pełna pytań, smutku, niepokoju i nostalgii. Nie brak w niej także siły, buntu, radości, miłości i dumy. Wiele tu utopijno-romantycznych wizji świata z odrobiną szaleństwa i gniewu. To płyta o wyjątkowych jednostkach, wrażliwych i pełnych namiętności lecz często, apatycznych, amoralnych, zamkniętych w sobie i wycofanych.
Muzycznie album “The sun also rises for unicorns” jest kontynuacją tego, co do tej pory Cochise nagrał. O płycie opowiada Wojtek, gitarzysta zespołu.
Mamy nadzieję, że ta płyta to krok do przodu i naturalny rozwój zespołu. Zawiera zarówno mocne, szybkie utwory, jak i lżejsze, bardziej łagodne piosenki. Ich wspólnym mianownikiem jest Cochise.
1. The Sun also rises for unicorns
2. The Boy who lived before
3. I don’t care
4. Homeland
5. The Viper room
6. Falling
7. Circus
8. Perfect place to die
9. Stupid love
10. Monster
11. Black summer
12. Karma
13. Dead men wanted
Cochise_The_sun_also_rises_for_unicorns
Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665