Niby już po imprezie urodzinowej, a my ciągle chcemy wam dawać prezenty. Były mini gitary, drewniane kostki gitarowekoszulki, a także box płytowy. Tym razem mamy dla was dwa vouchery o wartości 100 zł na zakupy w EMP.

EMP_konkurs_voucher

Każdy z was na pewno znajdzie w tym sklepie coś dla siebie. Zadanie konkursowe jak zawsze jest bardzo proste. Wystarczy jedynie być fanem Deathmagnetic.pl i EMP na Facebooku oraz polubić i skomentować konkursowe zdjęcie. Czas macie do 13 października (wtorek) do godziny 23.59.

Nie wiesz, czy warto wziąć udział w konkursie? Ekipa EMP na pewno cię do tego przekona. 

EMP to największy w Europie sklep internetowy dla fanów rocka i metalu. Od 29 lat oferujemy merchandise – m.in.: koszulki, bluzy, kurtki, spodnie, sukienki, trampki – dla fanów takich gatunków, jak: rock, metal, gothic, hardcore, metalcore i punk. Dzięki ekskluzywnym licencjom wiele wzorów dostępnych jest tylko i wyłącznie w EMP. Brandit, Converse, Dr Martens, Vans, Lonsdale, Spiral, Pussy Deluxe, Vixxsin – te marki, i wiele innych, znajdziecie na www.emp-shop.pl. EMP to też ekskluzywne marki własne stworzone z myślą o ludziach, w których żyłach płynie adrenalina i rock’n’roll, a w DNA są koncerty i festiwale.
Odzież to nie wszystko: biżuteria, torby, plecaki, plakaty, kalendarze, flagi, naszywki, portfele, zapalniczki, książki i albumy oraz artykuły dla fanów klimatów wikińskich i średniowiecznych. Do tego ogromny wybór często trudno dostępnych i unikalnych wydawnictw na płytach CD, DVD, Blu-ray i winylu. Wiele kolekcjonerskich edycji dostępnych jest tylko w EMP. W sumie w stałej sprzedaży mamy ponad 30 tysięcy artykułów.

Ludzi pracujących w EMP łączy wspólna pasja: rock & metal. Ciebie też to kręci? Sprawdź nas.

Wyniki:
Vouchery wygrywają Karolina H. oraz Radosław S. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie!

Do dzieła!

Udostępnij to

O autorze

Misha

Z powołania książkoholik, z zamiłowania blogerka. Jako smarkacz zakochałam się w takich zespołach jak Queen czy Pink Floyd, a później tych miłości przybywało. Choć nie ograniczam się w gatunkach to rock zajął najwięcej miejsca w moim sercu. Uwielbiam go słuchać i czytać o nim, jedynie grać nie potrafię, ale wszystko przede mną.