Angus Young (AC/DC) o Philu Ruddzie: “Jego zachowanie było nieco dziwne”

0

HardDrive Radio przeprowadziło niedawno wywiad z dwoma członkami AC/DC – Angusem Youngiem i Cliffem Williamsem. Muzycy skomentowali aktualną sytuację Phila Rudda, któremu postawiono zarzuty podżegania do zabójstwa i posiadana narkotyków. Najciekawsze fragmenty wypowiedzi obu muzyków tłumaczymy poniżej.

Został poruszony temat nieobecności Rudda na ostatnich zdjęciach zespołu oraz na teledyskach do utworów ,Play Ball’ i ,Rock Or Bust’:

Angus: Sprowadzenie go podczas prac przy najnowszym albumie również było ciężkie. Jego zachowanie było nieco dziwne. Gdy nagrywaliśmy ten krążek, Phil pojawiał się na minutę, a w następnej już go nie było. Zajęło więc trochę czasu, aby sprowadzić go do studia. Gdy już jednak tam byliśmy, Phil wykonał świetną robotę.

Pomimo tego, to nie jest ten sam człowiek, którego znaliśmy przez te wszystkie lata. Wiedział, że promujemy najnowszą płytę i robimy te wszystkie rzeczy, jak sesje zdjęciowe i teledyski. Powiedział, że się zjawi, ale w ostatniej chwili się nie pojawił.

Głos zabrał też Cliff:

Wpakował się w te kłopoty. Teraz musi z nich jakoś wyjść. To nie stanie się z dnia na dzień. A my musimy iść do przodu.

Angus dodaje:

To pechowe, bo Phil jest świetnym perkusistą. Znamy się od bardzo dawna. Wszystkie te sytuacje utrudniały nam jednak wiele rzeczy. Ale co zrobimy? Nie możesz wszystkiego zaplanować.

Cały wywiad możecie przesłuchać poniżej:

Angus Young (AC/DC) o Philu Ruddzie: "Jego zachowanie było nieco dziwne"

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.