Alice Cooper: “Johnny Depp nie jest aktorem, który próbuje zostać rockmanem, a rockmanem, który przypadkowo został aktorem”

0

Alice Cooper wraz z Johnnym Deppem oraz Joe Perrym tworzy supergrupę o nazwie Hollywood Vampires. Zespół w czerwcu zawita także do Polski. Niektórzy mogą mieć wątpliwości, czy znany aktor jest też rzeczywiście dobrym muzykiem, czy tylko popularną twarzą. Wątpliwości te rozwiewa wokalista w wywiadzie z Billboard:

Wspaniałą rzeczą na temat Deppa i Perry’ego jest to, że właściwie Joe czasami bierze lekcje gry na gitarze od Johnny’ego. On był gitarzystą jeszcze zanim został aktorem. Niby to wiedzieliśmy. Jednak nie miałem pojęcia, jak dobry jest, dopóki nie zjawił się i nie zagrał z nami. Pewnego razu Joe się rozchorował, a Depp bez problemu go zastąpił. Publika była w szoku. On nie jest aktorem próbującym zostać rockmanem, ale rockmanem, który przypadkowo został aktorem.

Udostępnij to

O autorze

Muzyka od zawsze była niezwykle ważną częścią mojego życia. Kiedy poznałam jej rockowo-metalowy świat, kompletnie przepadłam. Mój gust jest dość zróżnicowany, ale to jednak ten rodzaj muzyki gra mi w duszy i płynie w moich żyłach.