Adrian Smith, Robert Trujillo, Taylor Hawkins, Richie Kotzen i Howie Simon zagrali razem

0

Na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widać wspomnianych muzyków grających razem. Co było powodem zebrania się tak znamienitych instrumentalistów w jednym miejscu?

Howie Simon napisał:

Czasami na imprezach gram z basistą Metalliki, perkusistą Foo Fighters, gitarzystą Iron Maiden i moim przyjacielem Richiem. Mam nadzieję, że za bardzo nie szpanuję! Wspaniała zabawa – z nimi zawsze są najlepsze imprezy!

Okazało się jednak, że ta ekipa miała konkretny powód niż tylko wspólne muzykowanie dla przyjemności. Otóż uświetnili oni urodziny małżonki Adriana Smitha, Nathalie, która umieszczając to samo zdjęcie, napisała:

Ostatni post z jammowania w naszym domu podczas mojej uroczystości!

Kto by nie chciał takiego zespołu na swoich urodzinach? A swoją drogą ciekawe co by było, gdyby muzycy nagrali coś razem?

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/