Acid Drinkers: 1990 – 2000 BOX już w sprzedaży!

0

Zestaw 11 płyt studyjnych legendy polskiej sceny muzycznej – Acid Drinkers, wydanych w latach 1990 – 2000. Płyty wzbogacone zostały o bonusy, wśród których znalazły się absolutne rarytasy, nigdy wcześniej niepublikowane kompozycje, demówki, wersje koncertowe, remiksy utworów czy też teledyski.

Acid Drinkers to formacja będąca żywą ikoną polskiego metalu. Grupa ma na swoim koncie niezliczoną liczbę koncertów, wśród których warto wymienić nie tylko udział w największych festiwalach muzycznych w naszym kraju (m.in. Metalmania, Przystanek Woodstock), ale także supporty takich zagranicznych gwiazd jak Metallica, Deep Purple, Slayer czy Megadeth. Zespół trzykrotnie był laureatem Fryderyka, w kategorii hard & heavy (1998, 2000, 2004 r.), a w 1998 roku zdobył statuetkę Złotego Bączka. Grupa od lat cieszy się uwielbieniem fanów oraz szacunkiem ze strony krytyków i uznana została przez branżę muzyczną za jedną z najlepszych polskich formacji lat 90.

Box zawiera płyty:
CD 1 – “Are You A Rebel?” 
CD 2 – “Dirty Money, Dirty Tricks”
CD 3 – “Strip Tease”
CD 4 – “Vile Vicious Vision”
CD 5 – “Fishdick”
CD 6 – “Infernal Connection”
CD 7 – “The State Of Mind Report”
CD 8 – “High Proof Cosmic Milk”
CD 9 – “Varran Strikes Back – Alive!!!”
CD 10 – “Amazing Atomic Activity”
CD 11 – “Broken Head”

Wydawnictwo dostępne jest w sklepie Metal Mind Shop https://shop.metalmind.com.pl/7266,produkt,pl.html, a także w sieci sklepów empik.

Turbo – wznowienie płyty “Ostatni wojownik”!

Reedycja czwartego krążka grupy Turbo wydana z okazji 30. rocznicy premiery. Materiał zarejestrowany w 1987 roku ukazał się dwa lata później. Na albumie zadebiutował nowy perkusista Turbo, Tomasz Goehs. Reedycja zawiera dodatkowy utwór “Syn burzy”.

Lista utworów:
1. Ostatni Wojownik 
2. Miecz Beruda 
3. Koń trojański 
4. Seans z wapmirem 
5. Syn burzy 
6. Bogini chaosu 
7. Anioł zła

Skład: 
Grzegorz Kupczyk – wokal, instrumenty klawiszowe
Wojciech Hoffmann – gitara, chórki
Bogusz Rutkiewicz – gitara basowa
Andrzej Łysów – gitara, chórki
Tomasz Goehs – perkusja, chórki
Gościnnie:
Maria Wietrzykowska – sopran (solo) w utworze „Ostatni wojownik”

Album dostępny jest w sklepie Metal Mind Shop https://shop.metalmind.com.pl/7265,produkt,pl.html, a także w sieci sklepów empik.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

"Ludzie myślą, że nigdy nie dorosnę. Ale nie mam wyjścia. Nie mam już 21 lat."