15. urodziny Progresji. Zagra Tides From Nebula, SPOIWO i inni

0

Jeden z najpopularniejszych klubów muzycznych w Polsce, warszawska Progresja obchodzi w tym roku swoje 15-lecie istnienia. Na czele z kultową postacią w świecie muzycznym – Prezesem Markiem Laskowskim ekipie klubu udało się zorganizować aż 1 500 koncertów. 24 listopada wszyscy będziemy mieli okazję podziękować za minione lata przepełnione dobrą muzyką i świetną organizacją, wystarczy przyjść i dobrze się bawić. To właśnie tego dnia odbędzie się oficjalne świętowanie urodzin klubu. 

15. urodziny Progresji
Tides From Nebula + SPOIWO
24 listopada 2018
Progresja, Warszawa
Dołącz na FB

W tym roku mija dziesięć lat od założenia Tides From Nebula. Zespół zawsze był zaprzyjaźniony z Progresją dlatego nie wyobrażamy sobie naszych urodzin bez nich. Będziemy zatem świętować dwa jubileusze na raz.

Ten rok jest dla Tidesów szczególnie ważny. Chłopaki skupiają się na pisaniu piątego albumu i nie grają koncertów w ramach trasy, jednak zdecydowali, że muszą zrobić wyjątek. 

Postanowili uczcić swój okrągły jubileusz specjalnym, JEDYNYM koncertem klubowym w tym roku, w swoim rodzinnym mieście – Warszawie, w swoim rodzinnym klubie – Progresji. Wspólnie uczyńmy ten wieczór wyjątkowym!

Drugim zespołem, który zagra na urodzinach jest SPOIWO. Jednak klub dodaje, że to nie koniec ogłoszeń, atrakcji i jubileuszów. Na scenie ma pojawić się aż 5 kapel. Niecierpliwie czekamy na ich nazwy.

 

Udostępnij to

O autorze

Joanna Chojnacka (Choinek)

Mam uszy szeroko otwarte, jednak najczęściej dudni mi w nich muzyka ekstremalna. Nie wychodzę z domu bez książki i słuchawek, a wolny czas spędzam głównie na koncertach.