Obscene Extreme 2014: Fotorelacja z festiwalu w Czechach [16-20.07.2014]

0

Nasz fotograf, Rafał Kotylak, wybrał się w lecie na festiwal Obscene Extreme, który był organizowany u naszych sąsiadów z Czech. Impreza odbyła się w mieście Trutnov pomiędzy 16 a 20 lipca.

Mamy przyjemność zaprezentować Wam zdjęcia z wydarzenia, które lekko odbiega od typowych metalowych imprez – na festiwalu nie brakuje świrów i zakręconych ludzi, dzięki czemu niektóre ujęcia są naprawdę ciekawe. Oprócz dużej ilości zdjęć publiki Rafał uwiecznił też występy zespołów Brutal Truth, Master, Ojciec Dyktator, Morgoth, Possessed, Vallenfyre i Wehrmaht. Zapraszamy do oglądania!

Brutal Truth

Master

Ojciec Dyktator

Morgoth

Possessed

Vallenfyre

Wehrmaht

Jeśli podobały Wam się zdjęcia, to zapraszamy do śledzenia blogu Rafała Kotylaka oraz polubienia jego fanpage’a na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.