Malignant Tumour: Fotorelacja z koncertu w czeskim Libercu [26.03.2015]

0

Malignant Tumour to czeska kapela, grająca bardzo czadową i rockową odmianę ciężkiego grania. Nasz fotograf, Rafał Kotylak, zawitał niedawno do BUNKR Rock Club w Libercu, aby sfotografować zespół w akcji. Koncert odbył się 26 marca. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tamtego wieczoru!

Malignant Tumour

Jeśli zdjęcia przypadły Wam do gustu, to zapraszamy do pełnej galerii na stronie Rafała Kotylaka oraz do polubienia jego fanpage’u na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.