Brutal Assault 2014: Fotorelacja z 2. dnia festiwalu [08.08.2014]

0

Niedawno zaprezentowaliśmy Wam fotorelację z 1. dnia czeskiego festiwalu Brutal Assault, na który zawitał nasz fotograf, Rafał Kotylak. Dziś mamy przyjemność podzielić się z Wami zdjęciami z 2. dnia imprezy.
Pośród sfotografowanych kapel znajdziecie Amon Amarth, Unleashed i Enthroned. Po kliknięciu na nazwę zespołu, zostaniecie przekierowani do pełnej galerii zdjęć na stronie Rafała Kotylaka.

Gorąco zapraszamy do obejrzenia fotografii. Fotorelacje z pozostałych dni Brutal Assault:
Dzień 1.
Dzień 3. 

Unleashed

Amon Amarth

Enthroned

Jeśli podobały Wam się zdjęcia, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Rafała Kotylaka i polubienia jego fanpage’u na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.