Brutal Assault 2014: Fotorelacja z 1. dnia festiwalu [07.08.2014]

0

Jak pewnie wielu z Was wie, w tym roku miała miejsce 19. odsłona festiwalu Brutal Assault, organizowanego przez naszych sąsiadów z Czech. Z roku na rok festiwal cieszy się coraz większą popularnością. Pośród tegorocznych wykonawców, którzy wystąpili w twierdzy Josefov, znaleźli się m.in. Slayer, Satyricon, Down i Amon Amarth.

Na tej imprezie nie mogło zabraknąć naszego fotografa, Rafała Kotylaka, który jest jednocześnie oficjalnym fotografem Brutal Assault. Dzięki jego uprzejmości otrzymaliśmy dostęp do zdjęć, które prezentujemy Wam poniżej. Znajdziecie tu foty kilku zespołów (Onslaught, Obituary, Suffocation i Slayer), które wystąpiły podczas 1. dnia festiwalu. Klikając w nazwę kapeli, zostaniecie przekierowani do pełnej galerii ze zdjęciami na stronie Rafała Kotylaka.

Po krótkim wstępie nie zostało już chyba nic innego, jak tylko przejść do oglądania wcześniej wspomnianych fotografii. Fotorelacje z pozostałych dni:
Dzień 2.
Dzień 3. 

Onslaught

Obituary

Suffocation

Slayer

Jeśli podobały Wam się zdjęcia, to zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej Rafała Kotylaka i polubienia jego fanpage’u na Facebooku.

Udostępnij to

O autorze

KOTLLETICA

Rafał Kotylak - fotograf z zamiłowania, urodzony i zamieszkały w Piechowicach (Karkonosze, Izery). Moja przygoda z fotografią zaczęła się kiedy zostałem szczęśliwym posiadaczem radzieckiego aparatu ZORKA4. Około roku 2006 zakupiłem swój pierwszy aparat cyfrowy, dziś fotografuję na profesjonalnym sprzęcie firmy Nikon. Muzyki metalowej zacząłem słuchać jeszcze w latach 80-tych i od tamtej pory wyznaję prosta zasadę "METAL IS MY RELIGION". Muzycznie fotografuję tylko metalowe wydarzenia w Polsce oraz za granicami naszego państwa. Jestem oficjalnym fotografem festiwalów Brutal Assault, MetalGate Czech Death Fest, Obscene Extreme, współpracuję także z kilkunastoma zespołami metalowymi oraz portalami i magazynami muzycznymi.