VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Wygraj karnet na Summer Dying Loud! [ZAKOŃCZONY]

0

Wszyscy już dobrze wiecie, że 9 i 10 września będziemy świętować nasze 8. urodziny w Aleksandrowie Łódzkim. Kierujemy tam nasze kroki, ponieważ w tych dniach odbędzie się tam kolejna edycja festiwalu Summer Dying Loud. Gościliśmy tam w latach ubiegłych i jesteśmy przekonani, że będzie to odpowiednie miejsce do świętowania. Dla dwójki z Was święto będzie smakowało jeszcze przyjemniej, gdyż mamy dla Was karnety na fest!

Festiwal zaliczyć można do tych bardziej kameralnych, ale nie oznacza to absolutnie, że na scenie nie będzie na czym ucha zawiesić. Już poprzednie dwie edycje solidnie skopały nam tyłki! Na długie lata zapamiętamy koncerty Decapitated, Blindead, Obscure Sphinx, Vader, Riverside czy Tides From Nebula. W tym roku, po raz pierwszy na scenie pojawią się zagraniczni artyści – Grave, Sinister, Bömbers (The ultimate Motörhead tribute) oraz Jinjer. Cały line-up możecie sprawdzić poniżej.

Summer Dying Loud 2016

Grave Sinister + Bömbers (The ultimate Motörhead tribute) Jinjer
Sweet Noise Closterkeller KSU + Tuff Enuff + Vidian Tester Gier Antigama + Mord’a’Stigmata Sunnata Thermit Sun Dance Nonamen

9-10 września 2016 r.
MOSiR, Aleksandrów Łódzki
Bilety: 35 zł (jednodniowy), 50 zł (karnet)
Start: 15:00

Skoro wiecie już o co walczycie, możecie brać się do roboty: lajkujecie nasz fanpage, a także post konkursowy, który należy też udostępnić publicznie i skomentować. Do tego dołączacie do wydarzenia na FB. Szczegóły tutaj:

Za tydzień kolejny konkurs!

Stay heavy!
Always look on the bright side of DeathMagnetic.pl \m/

WYNIKI: Karnety zgarnęli Dominika i Bartek. GRATULUJEMY i do zobaczenia! 

VIII urodziny DeathMagnetic.pl: Wygraj karnet na Summer Dying Loud!

Udostępnij to

O autorze

piotrek-665

Księżyc milczy piotrek665