KONKURS: Wygraj wejściówkę na pierwszy klubowy koncert Bullet For My Valentine w Polsce! [Zakończony]

4

W lutym do Polski dotrze trasa zespołu Bullet For My Valentine! Walijczycy, którzy genialne łączą heavy-metal z metal-corem zagrają 19 lutego (środa) w warszawskiej “Stodole”. Będzie to pierwszy klubowy koncert tego zespołu w naszym kraju, więc zapowiada się rewelacyjny gig – mamy dla Was aż dwa bilety na to wydarzenie!

Bullet For My Valentine Warszawa

Pewnie niewielu wiedziałoby o istnieniu małego walijskiego miasteczka Bridgend, gdyby nie wielki, światowy sukces pochodzącego z niego zespołu Bullet For My Valentine (ponad 3 mln sprzedanych egzemplarzy płyt!).

Zaczynali od coverów Metalliki i Nirvany, by potem wypracować własny charakterystyczny styl, oparty na ogromnej dynamice, szybkości, melodyjności, poparty świetną techniką. Nie pomni złych doświadczeń wielu starszych i bardziej doświadczonych kolegów z majorsami, w 2002 roku Walijczycy podpisali papiery z Sony. I raczej żadna ze stron tego kroku nie ma powodu żałować. Debiutancki krążek “The Poison” jeszcze świata nie podbił, ale kolejny – “Scream, Aim, Fire”, już tak. Czwarte miejsce na “Billboardzie”, piąte w Wielkiej Brytanii, trzecie w Niemczech i szczyt notowania w Japonii!

Przed BFMV otworem stanęły sceny wszystkich najważniejszych festiwali na świecie, nadarzyła się okazja do występów z wielkimi metalu. Trzeci krążek “Fever” też radził sobie świetnie (numer jeden w Japonii, pozycja trzecia w Niemczech, USA, piąta w Wielkiej Brytanii). Komercyjnie nieco gorzej spisał się czwarty “Temper Temper” z 2013 roku, w którego powstawanie zaangażowany był Chris Jericho, lider Fozzy. Właśnie ten materiał BFMV będzie promować na swoim kolejnym koncercie w Polsce. Pierwszym klubowym! W bardziej intymnej, klubowej atmosferze muzyka kwartetu razi jeszcze mocniej. Przybywajcie do Stodoły licznie. Na pewno się nie zawiedziecie na przesympatycznych Walijczykach, bo na żywo plamy nie dają nigdy!

BULLET FOR MY VALENTINE

Coldrain (Japonia)

Callejon (Niemcy)

środa, 19 luty, 2014
Warszawa @ Stodoła, ul. Batorego 10

 

Ceny biletów: 95 zł- przedsprzedaż, 110 zł- w dniu koncertu

KONKURS!

Jak zawsze przy okazji dobrych koncertów przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania aż 2 pojedyncze zaproszenia na koncert w Stodole.

Aby wygrać bilet, należy na adres konkurs@deathmagnetic.pl wysłać krótką wypowiedź na temat najlepszej płyty Bullet For My Valentine. Odpowiedź należy uzasadnić w maksymalnie 10 zdaniach.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 9 lutego 2014. W mailu podaj swoje imię i nazwisko. Powodzenia!

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!