Konkurs: Wygraj biografię Sabatonu “Lwy północy” [Zakończony]

0

Sabaton to zespół nad Wisłą niezwykle popularny, nawet bardziej chyba wśród osób, które na co dzień metalu nie słuchają – nie ma w tym nic dziwnego, wszak w swych piosenkach kilkukrotnie przypominali o naszych bohaterach wojennych. Obrońcy Wizny, Powstańcy Warszawscy czy rotmistrz Witold Pilecki dzięki ich utworom na nowo mogli zaistnieć w świadomości zainteresowanych ich twórczością. Teraz, w ramach swoistego rewanżu, więcej o twórcach piosenek dowiedzieć się mogą fani kapeli.

Nasza recenzja tego wydawnictwa pojawi się na dniach, ale już teraz macie szansę spróbować szczęścia i sięgnąć po książkę autorstwa Jordana Babuli. Zainteresowani odkryją w niej wiele ciekawostek na temat kapeli i bliżej poznają przede wszystkim liderów tej sprawnie działającej formacji – Joakima Brodena i Para Sundstroma!

Dzięki uprzejmości wydawnictwa In Rock “Lwy północy” mogą znaleźć się na waszej półce z książkami. Co należy zrobić, aby wygrać biografię?

 1. Polubić DeathMagnetic.pl na fb
2. Polubić ten post
3. Udostępnić go publicznie
4. W komentarzu pod nim napisać nam “Jeszcze jedno piwo”

Na zgłoszenia czekamy do 12.07.2016 do godziny 23:59

Powodzenia

Udostępnij to

O autorze

Lockheed

Schodzę pod ziemię i wydobywam dźwięki - im cięższe, tym lepiej. Bluźnierstwo, alkohol, nienawiść, śmierć - cała ta piwnica obficie podlana popkulturowym sosem. Limitowany do 66 kopii, ale zazwyczaj niepowtarzalny.