Konkurs: Wygraj biografię Arctic Monkeys [Zakończony]

0

Powstały w 2002 roku zespół Arctic Monkeys podbił serca milionów fanów na całym świecie. Talentem Brytyjczyków zainteresowała się również Metallica, czego wyrazem są liczne pochlebne wypowiedzi oraz zaproszenie na festiwal Orion Music + More. Razem z Wydawnictwem In Rock przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest biografia Alexa Turnera i spółki. Niebawem na naszych łamach podzielimy się również recenzją tej interesującej pozycji.

arctic monkeys_in_rock

Wydawnictwo In Rock przygotowało pierwszą na polskim rynku książkę o brytyjskiej grupie Arctic Monkeys. Znajdziecie w niej szczegółową historię zespołu, charakterystykę tworzących go muzyków, opisy płyt i koncertów. Ta biografia, to niezwykła historia liczącej już ponad dziesięć lat formacji, która najpierw zaistniała w Internecie, a potem podbiła cały świat. Od albumu „Whatever People Say I Am, That’s What I’m Not”, uznanego za najszybciej sprzedający się debiut w historii brytyjskiej fonografii, aż po płytę „AM”, która również – podobnie jak pozostałe albumy zespołu – od razu weszła na pierwsze miejsce list bestsellerów. Liczne wypowiedzi artystów, anegdoty z życia prywatnego muzyków, wkładki ze zdjęciami i szczegółowa dyskografia zachęcają do sięgnięcia po tę książkę. Dla fanów Arctic Monkeys jest pozycją obowiązkową. Miłośnicy dobrej muzyki również przeczytają ją z ogromną przyjemnością!

Autorem biografii jest Ben Osborne — angielski dziennikarz i muzyk, który na co dzień prowadzi audycje w londyńskiej rozgłośni XFM i publikuje w takich pismach, jak „Guardian”, „Music Week” i „The Times”.

Mamy dla Was jeden egzemplarz biografii Arctic Monkeys! Jeżeli chcecie zobaczyć go w swojej domowej biblioteczce, zapoznajcie się z poniższymi regułami

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 8 maja (piątek), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później pod tym postem.

Wyniki
Biografia Arctic Monkeys trafi do Agnieszki! Dziękujemy za udział w konkursie. Niebawem na stronie pojawią się kolejne – do zgarnięcia m.in. biografia Metalliki!!!

arctic_monkeys_biografia

Udostępnij to

O autorze

Piotr Wasilewski

Księżyc milczy piotrek665