Konkurs: Wygraj bilet na Metalmanię 2017! [ZAKOŃCZONY]

0

Od kilku miesięcy bombardujemy Was kolejnymi informacjami odnośnie powracającego po 9 latach festiwalu Metalmania, który, organizowany od lat 80′, zdążył osiągnąć w Polsce status kultowego. W tym roku w Katowickim Spodku zagrają takie zespoły jak m.in. Samael, Moonspell, Coroner, Sodom, Furia, Infernal War czy Vader. Nasza redakcja również przygotowuje się do festiwalu – zdążyliśmy już porozmawiać z gościem specjalnym imprezy, Romanem Kostrzewskim, Wojciechem Kałużą z Mentor, Jonym, wioślarzem Obscure Sphinx czy Nihilem ze wspomnianej wcześniej Furii. Każdego z nich pojawi się na Metalmanii 2017, nie mogliśmy więc nie zadać pytania dotyczącego powracającego wydarzenia. 

metalmania-konkurs

Tyle tytułem wstępu, przejdźmy więc do meritum. W związku z faktem, że Metalmania 2017 odbędzie się już za niecały miesiąc, przygotowaliśmy dla Was wyjątkową niespodziankę. Mamy do rozdania 2 pojedyncze bilety na festiwal! Co musicie zrobić, by je zdobyć? Warunki są proste i wielu naszym czytelnikom już wcześniej znane:

  1. Być naszym fanem na Facebooku
  2. Polubić post konkursowy
  3. Udostępnić go publicznie
  4. Wstawić w komentarzu swój ulubiony utwór jednego z zespołów, które wystąpią na Metalmanii 2017

Konkurs trwa do 11 kwietnia (wtorek), do godziny 23:59. Wyniki ogłosimy dzień później na stronie oraz Facebooku pod postem konkursowym. 

Wejściówki lądują do Eweliny K. i Artura L., gratulujemy!

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.