Konkurs: Rozdajemy bilety na Metalmanię 2018 [ZAKOŃCZONY]

0

Zeszłoroczna edycja Metalmanii była udanym powrotem metalowego święta, które przez wiele lat zdążyło wypracować sobie status kultowy zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Ciekawy dobór zespołów i różnorodność podziemnych grup na małej scenie dowiodła, że wydarzenie to wciąż ma rację bytu, a decyzja o jego przywróceniu była jak najbardziej trafna.

Metalmania XXIV
07.04.2018
Spodek, Katowice

W tym roku na Metalmanii wystąpią między innymi Emperor, Destroyer 666, Asphyx, Kat & Roman Kostrzewski, Ragehammer, Napalm Death czy Blaze of Perdition. Biorąc pod uwagę fakt, że Metalmania 2018 to jeden z obowiązkowych przystanków na tegorocznej mapie metalowych festiwali, postanowiliśmy ułatwić Wam dotarcie do Spodka. Oznacza to jedno – mamy do rozdania 3 pojedyncze wejściówki na wydarzenie, które odbędzie się już 7 kwietnia!

Co należy zrobić, aby mieć szansę na wygranie jednego z trzech biletów? Zasady prezentują się następująco:

  1. Polub DeathMagnetic.pl i Metalmaniapl na Facebooku,
  2. Polub i udostępnij publicznie konkursowy post na Facebooku, 
  3. W komentarzu do posta podaj zespół, który najbardziej przyciąga Cię w tym roku na Metalmanię i krótko uzasadnij swoje zdanie.

Konkurs potrwa do niedzieli (01.04.2018) do godziny 22:00. Jego wyniki podamy w komentarzu do posta oraz na naszej stronie internetowej. Nie ma co zwlekać, więc zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!

Wejściówki zgarniają:
1. Dana Haidii
2. Tiffany Hernik-Zawistowska
3. Karol Wyka
Gratulujemy!

Udostępnij to

O autorze

Rafał Stempień

Headbang motherfucker.