Voivod opublikował wideo do nowego utworu

0

Voivod to zasłużony zespół dla sceny metalowej, jak i szanowany przez wielu muzyków. Skład tej nietuzinkowej i innowacyjnej grupy zasilał przez kilka lat ex-basista Metalliki – Jason Newsted. A co słychać w obozie tej oryginalnej ekipy?

Voivod nie próżnuje. Fani zespołu zapewne nie mogą narzekać na brak aktywności swoich ulubieńców. Zespół obecnie koncertuje w Polsce w ramach swojej europejskiej trasy.

A co na temat samych koncertów na starym kontynencie ma do powiedzenia perkusista, Michel „Away” Langevin?

Po bardzo dobrych letnich festiwalach w Ameryce Północnej teraz odświeżamy setlistę z nowym materiałem i starymi klasykami na nadchodzącą trasę po Europie. Poza pierwszym singlem – „Obsolete Beings” – dodaliśmy do show nasze nowe siedmiocalowe „Always Moving”. Z przyjemnością prezentujemy też video do niego. Do zobaczenia wkrótce!

Wspomniane utwory znajdą się też na nowej płycie Voivod „The Wake”, której premiera zaplanowana jest na 21 września, czyli już niebawem.

W ramach przystawki przed nadchodzącym głównym daniem można sprawdzić, jak prezentuje się najnowszy kawałek Voivod:

Udostępnij to

O autorze

Miłośnik wszelkich odmian ciężkiej muzyki, Star Wars i egzotycznych miejsc. Mawia, że Jedi są spoko, ale Imperium też. Lubi dobrą książkę, film czy serial. Basista w stanie spoczynku. Grał w Island, Chainsaw, Puki' Mahlu i kilku innych zespołach. Od 30 lat w służbie metalu. Stay Heavy! \m/