Vader: Reedycje demówek “Live in Decay”, “Necrolust” i “Morbid Reich” już w kwietniu

0

3 kwietnia 2015 roku mija blisko 30 lat od występu Vadera na pierwszej Metalmanii. Z tej okazji legenda polskiego metalu wyda reedycje swoich pierwszych demówek, czyli “Live In Decay”, “Necrolust” i “Morbid Reich”. Wszystkie trzy mają obecnie status kultowych i zapoczątkowały dominację Vadera na świecie.

Nowe wydania zostały zremasterowane i ukażą się na CD, winylach i kasetach. Zyskały także nową oprawę graficzną, nad którą czuwał lider Vadera, Piotr “Peter” Wiwczarek.

To dopiero początek specjalnych wydawnictw, które pojawią się w najbliższych miesiącach. W czerwcu ma się ukazać specjalny winylowy box, zawierający demówki, DVD oraz 200-stronicową książkę z niepublikowanymi zdjęciami, archiwalnymi wywiadami i recenzjami.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.