Turmion Kätilöt wystąpi we Wrocławiu

0

Fińska grupa powróci do naszego kraju w ramach trasy promującej tegoroczny album „Global Warning” (Nuclear Blast Records). Zespół zaprezentuje się 2 marca 2021 roku we wrocławskim klubie Pralnia.

Niecierpliwym przypominamy, że Turmion Kätilöt będzie gościł w Polsce wcześniej, gdy 13 grudnia 2020 roku wystąpi jako support Nightwish w Gliwicach.

Bilety na wrocławski koncert finów, w ramach headlinerskiego ”Global Warning European Tour 2021”, będą dostępne już od 10 czerwca (12:00) na https://sklep.knockoutprod.net.

Nazywają się Położne Potępienia i równie szalona jest ich muzyka. Potężne, deathmetalowe brzmienie koegzystuje w niej z zimną mechaniką industrialu i taneczną rytmiką, ale starcza miejsca również na porywające, hymniczne refreny, wykrzyczane przez dwóch opętanych wokalistów. Niektórzy mówią, że Turmion Kätilöt to party metal – owszem, ale przy założeniu, że jest to impreza BDSM w schronie przeciwatomowym urządzona dla tych, co przetrwali nuklearną zagładę i jest im już wszystko jedno.

Kiedy: 2 marca (wtorek) 2021
Gdzie: Wrocław @ Pralnia, ul. Krakowska 100
Bilety: 80 zł – przedsprzedaż / 100 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne od 10 czerwca (12:00) na:
https://sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę)

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!