Tour Book z World Magnetic Tour

2

Tylko u nas do obejrzenia skany z Tour Booka trasy World Magnetic Tour 2008-2009-2010! Jako pierwsi prezentujemy kompletnego Tour Booka, czyli książkę ze zdjęciami, wydaną z okazji trasy koncertowej.

P1050894

Wiele zespołów, w tym także wielka czwórka z San Francisco, z okazji wielkich tras koncertowych wydaje tzw. Tour Booki, czyli wydawnictwa prezentujące ciekawe zdjęcia zespołu, wykonane nie koniecznie podczas grania na żywo. Warto wspomnieć, że linka do skanów już kilka dni temu umieściliśmy na naszych profilach na Twitterze i Facebooku – warto tam zaglądać!

Przy okazji koncertu w Lipsku, w maju tego roku – ekipa naszego serwisu dopadła jedno z takich wydawnictw. Dziś, postanowiliśmy podzielić się z Wami kompletnymi skanami Tour Booka z World Magnetic Tour. Aby przejść do nowo utworzonego działu, zawierającego wszystkie zdjęcia, wystarczy kliknąć na obrazek przedstawiający Coffin Boxa:


Death In A Coffin


Tour book od teraz będzie również osobnym działem, do którego prowadzić będzie banner umieszczony w prawej belce serwisu.

Wszystkie zdjęcia (skany) własnego Tour Booka wykonała redaktorka serwisu DeathMagnetic.pl – Shetfield1989.

Udostępnij to

O autorze

Didymos

Fan Metalliki mniej więcej od czasów Loada, przegapiłem koncert w Warszawie w 1999, ale nie popełniłem już tego błędu w Chorzowie 2004 i 2008. Dodatkowo widziałem zespół w Berlinie (2008), Lipsku (2009), Oslo, Rydze, Tallinnie, Wilnie, Budapeszcie, Warszawie (2010) , Gelsenkirchen (2011), Pradze, Warszawie (2012), Pradze, Wiedniu i Warszawie (2014). Uff!