Till Lindemann oskarżony o pobicie

0

Jak donoszą niemieckie portale, wokalista Rammsteina Till Lindemann został oskarżony o napaść w barze hotelowym. Zdarzenie miało miejsce po koncercie w Monachium, 8 czerwca.

Lindemann był w barze z kobietą, do której przyczepił się pewien gość oferując “podwójną stawkę”. Till stanął w jej obronie i kiedy nieznajomy zaproponował bójkę przed barem, wokalista Rammstein nie zastanawiając się długo użył swojego łokcia, rozbijając nos i prawdopodobnie łamiąc szczękę.

Dzień po tym wydarzeniu była dziewczyna Lindemanna, Sophia Tomalla, usprawiedliwiała go w mediach:

Till jest najbardziej uprzejmą osobą jaką znam. Nie mam pojęcia co tam zaszło, że tak go zdenerwowało. Ale jeżeli stracił panowanie nad sobą, jego reakcja na pewno jest uzasadniona.

Rammstein jest obecnie w trasie promującej swój nowy album, który recenzowaliśmy tutaj. Już 24 lipca grupa da jedyny koncert w Polsce, na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Udostępnij to

O autorze

Michał Dudek

Gdy w wieku 11 lat poznał "Nevermind" Nirvany, nic nigdy nie było już takie samo. Od tamtej pory pozostaje niezmiennie wierny swojej jedynej prawdziwej miłości - muzyce rockowej. Od 16 lat jeździ na koncerty, kolekcjonuje płyty, potrafi wymienić chronologicznie wszystkich członków The Fall. Zapatrzony w największych, ich wzorem pragnie rozsiewać... dobrą rockową nowinę!