Testament prezentuje teledysk do ‘The Pale King’

0

Amerykańska formacja opublikowała teledysk do ‘The Pale King’. Utwór promuje ich najnowszy krążek, “Brotherhood Of The Snake”, który ukazał się kilka dni temu nakładem Nuclear Blast. Zdaniem kapeli to jeden z najlepszych klipów Testamentu!

Zdanie podziela gitarzysta i główny kompozytor kapeli, Eric Peterson:

Tajne stowarzyszenia, nieznane światy i inne przesądy – to charakteryzuje nasz trzynasty teledysk. Chcieliśmy nagrać wideo, w którym zespół będzie grał kawałek, a to wszystko urozmaicone o abstrakcyjne i kosmicznymi wizualizacje. Myślę, że to jeden z naszych najlepszych klipów, podczas pracy nad nim świetnie się bawiliśmy. Praca z Nuclear Blast i Tommym Jonesem (do niedawna debiutantem) była czymś wspaniałym! Chwała!

Wideo zostało wyreżyserowane, nagrane oraz zmontowane przez Tommiego Jonesa (Slayer, Death Angel, Kataklysm), pracownika Videohammer Studios.

Udostępnij to

O autorze

Avatar

Wielbiciel muzycznych kontrastów - moje uznanie zyskują kanonady dźwięków, jak i wolne nihilistyczne nowoorleańskie riffy. Tych drugich, szczególnie w wykonaniu takich kapel jak Acid Bath, mógłbym słuchać całymi dniami! Klasyczny i soczysty drive jest tym, co w muzyce cenię najbardziej. Dzięki serwisowi mogę wreszcie dzielić się swoją pasją z innymi.